Z jakich powodów warto przeczytać powieść “Gdyby miało nie być jutra” Agnieszki Lingas-Łoniewskiej?

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest jedną z nielicznych polskich pisarek, która potrafi dać czytelnikom jakiekolwiek emocje i pod tym względem wielu ją kocha. Jej najnowsza książka Gdyby miało nie być jutra z www.taniaksiazka.pl jest bardzo nieprzewidywalna i to jest jej wielka zaleta. Znajdziemy tutaj wiele miłości i oddania pomiędzy głównymi bohaterami. Powieść jest dobra i łatwa do przeczytania. Mimo nieprzewidywalności, czytelnicy mogą się dobrze bawić w czasie lektury. Agnieszka Lingas-Łoniewska utrzymuje niepodważalnie wysoki poziom, który nie pozwala oderwać się od lektury.

Jak jest skonstruowana fabuła?

Gdyby miało nie być jutra” to oryginalna książka o wyjątkowo oryginalnych ludziach. Są to ludzie spełnieni zawodowo, gangsterzy, alkoholicy, matki, które nie są matkami. Jak widać, na fabułę składa się całkiem sporo wydarzeń i określonych postaci. I choć w ich życiu dzieje się wiele rzeczy i jest to bardzo interesujące, czytelnik nie może domyślić się, jak potoczy się dalej akcja. Prawdziwa miłość nigdy się nie kończy, to główne przesłanie tej książki. Zdecydowanie jest ona warta naszego czasu.

Kogo spotkamy na kartach powieści?

Milena Kępina jest znaną aktorką, która w nocy uciekła od wielkiej miłości. Rok później postanawia wrócić do normalnego życia i pozbyć się tego, co pozostawiła. Z drugiej strony pojawia się ponownie Igor, który jest obiektem wielkiej miłości Mileny. Mężczyzna przez cały czas myślał i pamiętał o Milenie. Poniósł wiele strat. Kiedy znowu w jego życiu pojawiła się Milena, pragnął jej, ale z drugiej strony jej nie ufał. Umysł szalał od emocji, a rozsądek szukał ostrożności.

Czego może nas nauczyć ta lektura?


Gdyby miało nie być jutra” pokazuje, jak potężna jest miłość. Ta miłość może przenosić góry i wiele wybaczać. Jak noszenie różowych okularów, sprawia, że nasze zwykłe szare i monotonne życie jest szczęśliwe. Autorka daje nam delikatne spojrzenie na problem, który może przydarzyć się każdemu.